ŽÁDOST O PŘIJETÍ DÍTĚTE K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Mateřská škola Lukov, příspěvková organizace
763 17 Lukov, K Lůčkám 350
Zastoupená ředitelkou;, Bc. Radkou Komárkovou

Zákonný zástupce žadatele (dítěte)

Další kontaktní nepovinné údaje¹):

Žadatel (dítě):

Doplňující informace k žádosti:

Žádám o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání do Mateřské školy Lukov, příspěvkové organizace od školního roku 2024/2025

Má dítě zdravotní omezení?

(Pokud ANO, je nutné doložit potvrzení ošetřujícího lékaře o zdravotním stavu dítěte)

Mateřská škola Lukov, příspěvková organizace je správcem osobních údajů. Informace o zpracování vašich osobních údajů naleznete na www.mslukov.cz , sekce dokumentace mateřské školy – ochrana osobních údajů.

Nahlédnutí do spisu k doplnění nezbytných údajů ovlivňujících přijetí dítěte: 20.května 2024

Se všemi podmínkami přijetí do mateřské školy jsem byl/a seznámen/a. Prohlašuji, že údaje, které jsem uvedl/a v žádosti, jsou pravdivé.

Podpis zákonného zástupce²

¹ Uveďte, pokud chcete být jejich prostřednictvím v případě potřeby kontaktováni.
² Zákonné zástupce (dále jen rodiče) upozorňujeme, že na základě zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, mají rodiče právo zastupovat dítě při právních jednáních, ke kterým není právně způsobilé. Rodiče jsou povinni si vzájemně sdělit vše podstatné, co se týká dítěte a jeho zájmů. Při právním jednání vůči dítěti, které není způsobilé ve věci samostatně právně jednat, postačí k jednání jen jeden z rodičů jako zákonný zástupce dítěte, který bude jednat s třetí stranou (školou). Jedná-li jeden z rodičů v záležitosti dítěte sám vůči třetí osobě (škole), má se za to, že jedná se souhlasem druhého rodiče.

POTVRZENÍ O ŘÁDNÉM OČKOVÁNÍ DÍTĚTE

podle § 50 zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví
(v případě povinného předškolního vzdělávání NEVYPLŇUJTE!)

Dítě

Razítko a podpis lékaře

POTVRZENÍ LÉKAŘE O ZDRAVOTNÍM STAVU DÍTĚTE

(v případě že dítě nemá zdravotní omezení NEVYPLŇUJTE!)

Vyjádření lékaře:

Razítko a podpis lékaře